הסיפור שלנו

SunShine Logo תקראו לזה עולם הסוקולנטים תקראו לזה מסיבה מכושפת של צבעים מרקמים, צורות עיצובים והנאות. לרגעים הקטנים והמרגשים בחיים וגם לחגיגות הגדולות.

הסיפור של סאנשיין מתחיל כשהחלטתי לזנוח תפקידים בכירים בתאגידי ענק עם משרדים מפוארים לטובת עבודה עם סוקולנטים. מאז קוקטיילים נחשקים ודרס קוד, הוחלפו בקוקטיילים של סוקולנטים ודרס קוד של נעליים גבוהות ידיים מלוכלכות מאדמה טובה, לחיים סמוקות משמש ושמחה בלב.
עם התשוקה הזו הקמתי את סאנשיין עבור אנשים כמוני שאוהבים סוקולנטים, מתרגשים מהאסתטיקה הווירטואוזית שלהם, נהנים לגדל אותם, להעניק אותם, לצלם, לשתף וליהנות מצמח שיש בו כל כך הרבה אופי ויופי.

Sunshine - הסיפור שלנו

בסאנשיין תמיד יש חדש תחת השמש, מוזמנים לבחור מבין מאות סוגי סוקולנטים, במגוון צורות וגדלים, פרטי עיצוב לבית בעיצוב אותנטי, מארזי מתנות מעוצבים ומושקעים ,מתנות מרגשות לאירועים, לחברים טובים וחברים רחוקים, מתנות של שמחה וגעגועים, הפתעות שעושות את היום לעובדות ועובדים, לאהובות ואהובים.חשוב לנו שהשמש תזרח כאן גם מחר ולוקחים אחריות, מארזי המתנות שלנו עשויים בקפידה ונארזו בכבוד ואהבה לטבע והסביבה , אנו נמנעים לחלוטין מאריזות פלסטיק מכל סוג שהוא ומשתמשים בחומרים מתכלים.

תודה שאתם כאן, ברוכים הבאים לסאנשיין, מוזמנים לבחור לכם משפע האפשרויות בעולם של סוקולנטים והמתנות המיוחדות שלנו ולא לשכוח להיות נדיבים ולבחור משהו גם לעצמכם.

שלכם ,
רינת