משלוחים והזמנות

 

ברוכים הבאים לסאנשיין,חברת משלוחי הסוקולנטים המעוצבים הגדולה בישראל. אנו מבצעים משלוח סוקולנטים מהיום להיום ועל בסיס יומי בסטדנרט אריזה ומשלוח מהמובילים בעולם. עמוד זה מפרט את כלל האינפורמציה הקשורה למשלוחים והזמנות מ Sunshine עולם הסוקולנטים.
 

 

אזורי חלוקה ומשלוחים

 • שליח עד הבית  עד 2-4 ימי עסקים  במרחב הגאוגרפי  שבין חדרה לגדרה . לא כולל את יום ביצוע ההזמנה.
 • שליח עד הבית עד 4 ימי עסקים בקצוות גאוגרפים . ביישוב מרוחק (קיבוץ, מושב, יישוב קטן וכיו"ב)
 • עלות משלוח רגיל  37 ₪ .עלות משלוח מיוחד מעל 30 יחידות צמחים 70 ₪ ,עלות משלוח מיוחד מעל 120 צמחים 120 ₪
 • עלות משלוח אקספרס - מהיום להיום 45 ₪  . לא כולל ימי שישי ,הזמנות ניתן להעביר עד השעה 12 באתר מעבר לכך יועבר ליום עסקים הבא , אזור חלוקה למשלוח מהיום להיום אשקלון ועד נתניה. (לא כולל מודיעין וירושלים) אספקות משלוחים עד השעה 22:00 .
 • סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה וייגבה בעת ביצוע התשלום עבורה.
 • המשלוח מותנה בנגישות טובה גם בבניינים מרובי קומות.
 • באחריות הלקוח לציין בהזמנה במקרה ויש בעיה עם נגישות ליעד המשלוח, אין מעלית ו/או עניין אחר שרלוונטי לנושא על מנת למנוע עלויות שילוח נוספות.
 • איסוף עצמי - ניתן גם להזמין דרך האתר ולבוא לאסוף עצמאית את המשלוח (מושב בית חנן ) יש לסמן בצורת משלוחאיסוף עצמי (כמובן שזה ללא חיוב) ולבוא לאסוף את החבילה תוך 2 ימי עסקים .
 • איסוף עצמי בימים א-ה בין השעות 8:00- 12:00
 • הזמנות לאירועים /מיתוג אישי יש להזמין 5  ימי עסקים מראש.
 • מחירי מוצרים כבדים במיוחד /הזמנות לאירועים אינם כוללים הובלה, שתתומחר בנוסף ובנפרד בהתאם לכמות ולשיקולים לוגיסטיים.
 • לברור עלות משלוח חריג ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון 079-5805340
 • בסוף השבוע ניתן לבצע הזמנות באתר האינטרנט, שיסופקו תוך שלושה ימי עסקים.
 • אנו  משקיעים את מירב המאמצים בהוצאת הזמנות ביעילות ובמהירות האפשרית, כאשר אספקת החבילות מתבצעת על ידי חברות שילוח חיצוניות. עיכובים באספקה, אף שאינם עניין תדיר, עלולים להתקיים מכל מיני סיבות שאינן תלויות בחברתנו. מתוך כך, אנו ממליצים לא לחכות לרגע האחרון ולבצע את ההזמנה מוקדם ככל הניתן.

*החזרה / החלפה של מוצרים שנקנו באתר תתבצע בעבור 35 ש”ח ובמידה והלקוח עדכן תוך פרק זמן שלא יעלה על 48  שעות מרגע קבלת המשלוח.

*לקוח שנהנה ממשלוח חינם בהזמנה מעל 400 ש”ח והחליט להחזיר\להחליף מוצרים כך ששווי העסקה ירד מ-400  ש”ח יחויב בדמי המשלוח המקוריים והם יקוזזו מן הזיכוי שיקבל.

 

אריזות והזמנות

אנו אורזים את כל המשלוחים ביד אחד אחד, הצמחים מוגנים בנייר גרוס למחזור ובמידת הצורך עטיפה או קופסאות קרטון קטנות להגנה על העלווה השברירית.

אנו מאמינים באחריות  סביבתית ולכן נמנעים לחלוטין  פלסטיק מיותר .

כאשר הצמחים שלכם מגיעים, פרקו את הקופסה מיד ובזהירות. אנו שולחים צמחים שהאדמה יבשה , כך שברגע שפרקתם את הפריטים, יש להשקות היטב ולנקז היטב. הם עלולים  להיראות עמומים בצבע אולם מיד שיחשפו לאור ירהיבו.

.

צמחים ואוספים

צמחים ,אוספים וקולקציות נשלחים מושרשים לחלוטין בכלי קיבול של הגידול  במצע שתילה מקצועי וייחודי  לסוקולנטים ולפי גודל  הצמח בהזמנה, צמחים נשלחים עם אדמה יבשה על מנת למנוע ריקבון העלול להתרחש במהלך המשלוח. כל הצמחים שלנו קלים לשתילה הם  מגיעים עם המכלים המקוריים שלהם. הצמחים עלולים להיות מעט "עייפים"  עם ההגעה, אך יתאוששו במהירות עם קבלת אור

מגשי גידול עם צמחים

הצמחים נשלחים במצע שתילה מקצועי וייחודי  לסוקולנטים האדמה יבשה כדי למנוע התרחשות של ריקבון במהלך המשלוח. כל הצמחים  יגיעו עם שורשים חזקים ויציבים מה שמפחית את הלם השתילה. הצמחים עשויים להיות "עייפים" מעט עם ההגעה, אך יתאוששו במהירות עם קבלת אור.

 

כלים שתולים

הצמחים השתולים במגוון הכלים שלנו מגיעים עם שורשים חזקים ויציבים במצע שתילה מקצועי וייחודי לסוקולנטים וכולל טוף לניקוז מקסימאלי וחיפויי אבן העוברים הידוק וייצוב לפני  המשלוח. כמו כן  הצמחים נשלחים עם אדמה יבשה כדי למנוע ריקבון העלול להתרחש במהלך המשלוח. בזמן המשלוח האריזה עלולה להיטלטל מעט וחיפוי האבן  עלול ליפול ,אז אל דאגה צרפנו למשלוח בשקית נייר מעט חיפוי נוי שתוכלו להוסיף על מנת שיראה מושלם .

 

זרי סוקולנטים

פרח סוקולנט מרהיב שזור על גבעול בעבודת יד מוכן לעיצוב הבית ושזירת זרים יוצאי דופן כיד הדמיון הטובה, את זר פרחי הסוקולנטים יש למקם במקום מואר היטב, ליד חלון או באזור מואר אחר בבית /מחוץ לבית וללא השקיה .הזר יחזיק מעמד רענן ויפה כ 10 ימים.

מגיע ארוז בקופסא מיוחדת לשמירה על כל העלווה שלמה .

אין צורך לשים במים נדרש רק אור שמש טובה .

זרי  פרחי הסוקולנטים הם מתנה שנשארת, בתום השימוש מומלץ לשתול במצע גידול במקום מואר, המסורת אומרת שכששותלים את הכוכבים שלנו כדאי לבקש משאלה.