משלוחים והזמנות

 

ברוכים הבאים לסאנשיין, חברת משלוחי מארזי מתנה מעוצבים הגדולה בישראל. אנו מבצעים משלוח סוקולנטים ומשלוח מתנה מהיום להיום על בסיס יומי בסטנדרט אריזה ומשלוח מהמובילים בעולם. עמוד זה מפרט את כלל האינפורמציה הקשורה למשלוחים והזמנות מ Sunshine עולם הסוקולנטים.
 

 

אזורי חלוקה ומשלוחים

 • משלוח רגיל – 37 ₪, מסירה בין 2-4 ימי עסקים לכל הארץ. ( למעט ישובי ים המלח, יישובי הערבה ואילת עד 8 ימי עסקים ) יום עסקים לא כולל את יום ביצוע ההזמנה.
 • ביישובי קצה / מרוחק (קיבוץ, מושב, יישוב קטן וכיו"ב) עד 5-3 ימי עסקים.
 • משלוח מתנה מהיום להיום - אקספרס - 45 ₪ ,אזורי חלוקה למשלוח מהיום להיום -מאשקלון ועד זכרון יעקב (לא כולל ירושלים) מסירת משלוחים עד השעה 22:00 לא כולל ימי שישי וערבי חג. הזמנות באתר למשלוח אקספרס יתקבלו עד השעה 12:00 לאחר מכן יועברו ליום עסקים הבא.
 • שימו לב -חובת זמינות למספר הטלפון שנרשם בהזמנה.
 • משלוח מיוחד מעל 30 יחידות צמחים - 50 ₪
 • 60 ש"ח  - משלוח סוקו דיל -
 • כל ההזמנות מטופלות ונשלחות בימי עסקים בלבד (ראשון עד חמישי, לא כולל ערבי חג, חג וימי חול המועד) הזמנות שיקלטו במערכת בימים שישי או שבת יסופקו לפי אזורי חלוקה וסוג המשלוח.

  סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה וייגבה בעת ביצוע התשלום עבורה.

  המשלוח מותנה בנגישות טובה גם בבניינים מרובי קומות.

  באחריות הלקוח לציין בהזמנה במקרה ויש בעיה עם נגישות ליעד המשלוח, אין מעלית ו/או עניין אחר שרלוונטי לנושא על מנת למנוע עלויות שילוח נוספות.

  הזמנות לאירועים /מיתוג אישי יש להזמין 5  ימי עסקים מראש

 • מחירי מוצרים כבדים במיוחד /הזמנות לאירועים אינם כוללים הובלה, שתתומחר בנוסף ובנפרד בהתאם לכמות ולשיקולים לוגיסטיים.
 • לברור עלות משלוח חריג ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון 079-5805340
 • בסוף השבוע ניתן לבצע הזמנות באתר האינטרנט, שיסופקו תוך שלושה ימי עסקים.
 • אנו משקיעים את מירב המאמצים בהוצאת הזמנות ביעילות ובמהירות האפשרית, כאשר אספקת החבילות מתבצעת על ידי חברות שילוח חיצוניות. עיכובים באספקה, אף שאינם עניין תדיר, עלולים להתקיים מכל מיני סיבות שאינן תלויות בחברתנו. מתוך כך, אנו ממליצים לא לחכות לרגע האחרון ולבצע את ההזמנה מוקדם ככל הניתן.

*החזרה / החלפה של מוצרים שנקנו באתר תתבצע בעבור 37 ש”ח ובמידה והלקוח עדכן תוך פרק זמן שלא יעלה על 48  שעות מרגע קבלת המשלוח.

*לקוח שנהנה ממשלוח חינם בהזמנה מעל 400 ש”ח והחליט להחזיר\להחליף מוצרים כך ששווי העסקה ירד מ-400  ש”ח יחויב בדמי המשלוח המקוריים והם יקוזזו מן הזיכוי שיקבל.

 

אריזות והזמנות

אנו אורזים את כל המשלוחים ביד אחד אחד, הצמחים מוגנים בנייר גרוס למחזור ובמידת הצורך עטיפה או קופסאות קרטון קטנות להגנה על העלווה השברירית.

אנו מאמינים באחריות  סביבתית ולכן נמנעים לחלוטין  פלסטיק מיותר .

כאשר הצמחים שלכם מגיעים, פרקו את הקופסה מיד ובזהירות. אנו שולחים צמחים שהאדמה יבשה , כך שברגע שפרקתם את הפריטים, יש להשקות היטב ולנקז היטב. הם עלולים  להיראות עמומים בצבע אולם מיד שיחשפו לאור ירהיבו.

.

צמחים ואוספים

צמחים ,אוספים וקולקציות נשלחים מושרשים לחלוטין בכלי קיבול של הגידול  במצע שתילה מקצועי וייחודי לסוקולנטים ולפי גודל הצמח בהזמנה, צמחים נשלחים עם אדמה יבשה על מנת למנוע ריקבון העלול להתרחש במהלך המשלוח. כל הצמחים שלנו קלים לשתילה הם  מגיעים עם המכלים המקוריים שלהם. הצמחים עלולים להיות מעט "עייפים"  עם ההגעה, אך יתאוששו במהירות עם קבלת אור

מגשי גידול עם צמחים

הצמחים נשלחים במצע שתילה מקצועי וייחודי  לסוקולנטים האדמה יבשה כדי למנוע התרחשות של ריקבון במהלך המשלוח. כל הצמחים  יגיעו עם שורשים חזקים ויציבים מה שמפחית את הלם השתילה. הצמחים עשויים להיות "עייפים" מעט עם ההגעה, אך יתאוששו במהירות עם קבלת אור.

 

כלים שתולים

הצמחים השתולים במגוון הכלים שלנו מגיעים עם שורשים חזקים ויציבים במצע שתילה מקצועי וייחודי לסוקולנטים וכולל טוף לניקוז מקסימאלי וחיפויי אבן העוברים הידוק וייצוב לפני  המשלוח. כמו כן הצמחים נשלחים עם אדמה יבשה כדי למנוע ריקבון העלול להתרחש במהלך המשלוח. בזמן המשלוח האריזה עלולה להיטלטל מעט וחיפוי האבן  עלול ליפול ,אז אל דאגה צרפנו למשלוח בשקית נייר מעט חיפוי נוי שתוכלו להוסיף על מנת שיראה מושלם .

 

זרי סוקולנטים

פרח סוקולנט מרהיב שזור על גבעול בעבודת יד מוכן לעיצוב הבית ושזירת זרים יוצאי דופן כיד הדמיון הטובה, את זר פרחי הסוקולנטים יש למקם במקום מואר היטב, ליד חלון או באזור מואר אחר בבית /מחוץ לבית וללא השקיה .הזר יחזיק מעמד רענן ויפה כ 10 ימים.

מגיע ארוז בקופסא מיוחדת לשמירה על כל העלווה שלמה .

אין צורך לשים במים נדרש רק אור שמש טובה .

זרי  פרחי הסוקולנטים הם מתנה שנשארת, בתום השימוש מומלץ לשתול במצע גידול במקום מואר, המסורת אומרת שכששותלים את הכוכבים שלנו כדאי לבקש משאלה.