הזמנה

X
אל תתנו לשקט שלהם להטעות אתכם

אל תתנו לשקט שלהם להטעות אתכם

יותר ויותר מחקרים מצביעים על כך שעציצים למשרד הם כוח העל לצוות מרוצה ויעיל

זה לא משנה אם אתם חובבבי הליכה בפארק או אלופים בטיולי טבע, מרחבים של ירוק צומח משפיעים על הגוף והנפש, מטעינים אותנו באנרגיה ורוגע.

מגמות מתקדמות בעולם מצביעות על הקשר בין צמחיה ירוקה וליכולת להתרכז יותר, לעבוד בצורה אפקטיבית יותר ואפילו ליהנות יותר.אהבה חום ואכפתיות בבקשה!

סוקולנטים אינם דורשים השקעה מיוחדת, לעצב את המשרד בסוקולנטים זה תמיד מעניק מראה ייחודי ועוצמתי של יופי, אותנטיות וחיים.

עציצים למשרד מעלים את תועלת והריכוז בעבודה ובמשרד, מחקרים מצביעים על פער של 15% ביעילות ושלוות הנפש בין משרדים שיש בהם עציצים לאלו שלא.

לא רק יעילות ורוגע לעציצים במשרד יש השפעה מכרעת על איכות החיים שלנו והבריאות. מחקרים מצביעים על שיפור דרמטי בתופעות לוואי של סטרס וחרדה בסביבת העבודה. משרדים אשר הציבו עציצים במרחבי העבודה האישיים והשיתופיים נהינו מצוות בריא יותר ומאושר יותר.

קחו בחשבון שילובים מרתקים, גדלים וכלים שונים. זה הרבה מעבר לטרנד זה כלי ממשי לשינוי ההרגשה הכללית במרחבי העבודה והמשרד האישי.

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

על הסוגים השונים של הסוקולנטים
על הסוגים השונים של הסוקולנטים
בוודאי אתם מעוניינים להעניק לעובדים שלכם לכבוד החג המתקרב מתנה לשנה החדשה. אם אתם מעוניינים במתנה יצירתית, אך גם יפה,...
המשך קריאה
המדריך לטיפול בסוקולנטים
המדריך לטיפול בסוקולנטים
בטח הבחנתם פה ושם בעציצים הקטנים, בעלי עלים וגבעולים בשרניים שמקשטים שולחנות, שידות וספריות. אלו הם הסוקולנטים, השם ...
המשך קריאה
גידול סוקולנטים במשרד -סוקולנטים במשרד כלי ללא ניקוז
גידול סוקולנטים במשרד -סוקולנטים במשרד כלי ללא ניקוז
גידול סוקולנטים / קקטוסים בכלי ללא ניקוז יש המון דעות קדומות בנוגע לגידול סוקולנטים וקקטוסים, אחת ...
המשך קריאה
{"statementLink":"","footerHtml":"","hideMobile":false,"hideTrigger":false,"disableBgProcess":false,"language":"en","position":"left","leadColor":"#000000","triggerColor":"#000000","triggerRadius":"50%","triggerPositionX":"left","triggerPositionY":"bottom","triggerIcon":"people","triggerSize":"medium","triggerOffsetX":20,"triggerOffsetY":20,"mobile":{"triggerSize":"medium","triggerPositionX":"left","triggerPositionY":"bottom","triggerOffsetX":10,"triggerOffsetY":10,"triggerRadius":"50%"}}