הזמנה

X
5 דברים שלא ידעתם על תועלות עציץ במשרד

5 דברים שלא ידעתם על תועלות עציץ במשרד

זה לא משנה אם אתם חובבבי הליכה בפארק או אלופים בטיולי טבע , מרחבים של ירוק צומח משפיעים על הגוף והנפש

מטעינים אותנו באנרגיה ורוגע.

לעצב את המשרד בסוקולנטים זה תמיד מעניק אנרגיה עוצמתית של יופי אותנטיות וחיים.מגמות מתקדמות בעולם מצביעות על הקשר בין צמחיה ירוקה וליכולת להתרכז יותר, לעבוד בצורה אפקטיבית יותר ואפילו ליהנות.

התועלות המקצועיות, האפקטיביות של סביבת עבודה ירוקה כבר הפכו לחלק בלתי נפרד מאדריכלות ברת קימא כבר לוקוחת בחשבון את הירוק והצומח כחלק מהשיקול התכנוני.

סוקולנטים למשרד מעלים את תועלת והריכוז בעבודה ובמשרד, מחקרים מצביעים על פער של 15% ביעילות ובשלוות הנפש בין משרדים ירוקים לאלו שלא.

לא רק יעילות ורוגע לעציצים יש השפעה מכרעת על איכות החיים שלנו והבראיות. ארגונים אשר הציבו עציצים במרחבי העבודה זכו לעובדים יעילים ובריאים יותר.

עובדים שחולקים משרד עם עציצים מאושרים יותר מחקרים אחרונים מצביעים על ירידה של 37% ברמות חרדה ומתח וירידיה אף משמעותית יותר בכל הקשור לחרדות.

לצמחים בכלל וסוקולנטים בפרט כוח על לבלימת רעשים ויצירת מרחב נעים אקוסטית.
לצבע הירוק השפעה על הריכוז והחדשנות של העובדים - השתמשו בו בתבונה.

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

סוקולנטים - ניפוץ מיתוסים מרכזיים
סוקולנטים - ניפוץ מיתוסים מרכזיים
ניפוץ מיתוס ראשון: גידול סוקולנטים /קקטוסים בכלי ללא ניקוז יש המון דעות קדומות בנוגע לגידול סוק...
המשך קריאה
על הסוגים השונים של הסוקולנטים
על הסוגים השונים של הסוקולנטים
בוודאי אתם מעוניינים להעניק לעובדים שלכם לכבוד החג המתקרב מתנה לשנה החדשה. אם אתם מעוניינים במתנה יצירתית, אך גם יפה,...
המשך קריאה
המדריך לטיפול בסוקולנטים
המדריך לטיפול בסוקולנטים
בטח הבחנתם פה ושם בעציצים הקטנים, בעלי עלים וגבעולים בשרניים שמקשטים שולחנות, שידות וספריות. אלו הם הסוקולנטים, השם ...
המשך קריאה
{"statementLink":"","footerHtml":"","hideMobile":false,"hideTrigger":false,"disableBgProcess":false,"language":"en","position":"left","leadColor":"#000000","triggerColor":"#000000","triggerRadius":"50%","triggerPositionX":"left","triggerPositionY":"bottom","triggerIcon":"people","triggerSize":"medium","triggerOffsetX":20,"triggerOffsetY":20,"mobile":{"triggerSize":"medium","triggerPositionX":"left","triggerPositionY":"bottom","triggerOffsetX":10,"triggerOffsetY":10,"triggerRadius":"50%"}}