הזמנה

X
קקטוס ממותג לבית ולמשרד - מתנה מושלמת לחג

קקטוס ממותג לבית ולמשרד - מתנה מושלמת לחג

קקטוסים עשויים להיות מתנה נפלאה לעובדים כמו גם לכל אדם אחר שאנחנו חפצים ביקרו. במיוחד אם ממתגים את הקקטוס בלוגו של בית העסק, הארגון, העמותה או המוסד שמעניק את המתנה, הרי שהקקטוס ייחשב כמתנה מושלמת ממש, הן עבור המקבל והן עבור הנותן. (שהלוגו שלו יתנוסס לעין כל...)

מתנה כזו מתאימה מאוד לכבוד טו בשבט אך גם לקראת כל חג אחר. את הקקטוס תוכלו להעניק גם כמתנת הוקרה או לאות הערכה כאשר בכל מצב או זמן הוא יתקבל בברכה ובשמחה.

הקקטוס אהוב מאוד על כולם והוא נחשב כצמח ייחודי, זאת בגלל מה שהוא מסמל.

הקקטוס נושא איתו מסר של ישראליות, יש בו עוצמה והוא משדר חוסן וחוזק.

לא לחינם בוחרים רבים להציב אותו על יד פתח הבית ואף לשתול אותו בגינה.קקטוס ממותג לבית ולמשרד - מתנה שימושית במיוחד לעובדים

כל אחד מאתנו מחפש להעניק מתנות שתהיינה שימושיות. אנחנו יודעים שהיום קשה למצוא מתנות שאכן ישמשו את המקבל. זאת משום שאת כל הפריטים השימושיים שאנחנו צריכים אנחנו קונים לעצמנו בלי להמתין למתנות. כאן בדיוק אנחנו עם ההצעה היעילה ביותר של מתנה שאכן תהיה שימושית. כי את הקקטוס כולם אוהבים. הקקטוס תמיד ימצא את הפינה המתאימה. אם זה על אדן החלון ואם זה על השולחן במשרד. זוהי מתנה מיוחדת שלא תוזנח ותקבל כל הזמן את הטיפול המתאים. (במיוחד שלא מדובר בצמח מפונק שדורש יותר מידי והוא מעניק מהיופי הייחודי שלו בלי הרבה השקעה)

איך בוחרים קקטוסים?

הבחירה בקקטוסים צריכה להיעשות בהתאם לגודל הרצוי, בהתחשב במחיר שאתם רוצים להשקיע כמו גם על פי הסגנון של הצמח הרצוי בצורה ובגודל שלו.

אנחנו בסאנשיין מתמחים בעיקר בתחום הזה של מתנות מפתיעות לעובדים כמו גם מתנות מסוגים שונים לכל צורך ולכל מטרה, כאשר המגוון הגדול מאפשר לכל אחד למצוא את הסגנון הכי מתאים לסיטואציה הספציפית אשר לשמה הוא רוצה לרכוש את המתנה.

יש הרבה אפשרויות ויש סוגים שונים של צמחים שעשויים לשמח מאוד כל אחד.

אנחנו מציעים גם מגוון כלים שונים שמתאימים לגידול הקקטוס או הצמחים השונים, כך שתוכלו באמת להתאים לעצמכם את המוצר לשמחתו של מקבל המתנה.

מתנות לחג לעובדים קונים רק בסאנשיין

רוצים לשמח את העובדים לקראת החג? מחפשים  מתנות לחג לעובדים לאות הערכה והוקרה? צריכים מתנת יום הולדת סמלית ומחממת לב?

א רוצים לתת סתם פריט בלתי שימושי או כזה שהמקבל רק יחפש איך להפטר ממנו?

סאנשיין. הכתובת שלכם לכל סוגי המתנות, לכל מטרה ובהתאם לתקציב שלכם.

היכנסו והתרשמו מהמבחר ובחרו את המתנה שאכן תעשה את העבודה שלה יותר מכל מתנה אחרת. כי המתנות של סאנשיין תמיד קולעות – בול !

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

מה חשוב לדעת כשבוחרים מתנה לאורחים
מה חשוב לדעת כשבוחרים מתנה לאורחים
מתנות קטנות לאורחים היא דרך צנועה אבל מאוד מרגשת להביע הוקרה והערכה על הבחירה להשתתף בשמחתכם ביום החשוב שלכם. כְּלוּ...
המשך קריאה
9 עובדות שאולי לא ידעתם על סוקולנטים
9 עובדות שאולי לא ידעתם על סוקולנטים
9 עובדות על סוקולנטים 1. סוקולנט הוא לא רק עציץ הוא מתנה מתמשכת תוכלו להעניק עלה מהסוקולנט שלכם לחבר/ חברה ולהוסיף ...
המשך קריאה
מדריך טיפול בטרריום
מדריך טיפול בטרריום
יצירה ותחזוקה של טרריום הוא פרויקט גינון מהנה ומתגמל המאפשר לכם ליצור מיני-אקו-סיסטם עצמאי. הנה כמה טיפים לגידול טררי...
המשך קריאה
{"statementLink":"","footerHtml":"","hideMobile":false,"hideTrigger":false,"disableBgProcess":false,"language":"en","position":"left","leadColor":"#000000","triggerColor":"#000000","triggerRadius":"50%","triggerPositionX":"left","triggerPositionY":"bottom","triggerIcon":"people","triggerSize":"medium","triggerOffsetX":20,"triggerOffsetY":20,"mobile":{"triggerSize":"medium","triggerPositionX":"left","triggerPositionY":"bottom","triggerOffsetX":10,"triggerOffsetY":10,"triggerRadius":"50%"}}