הזמנה

X
על הסוגים השונים של הסוקולנטים

על הסוגים השונים של הסוקולנטים

בוודאי אתם מעוניינים להעניק לעובדים שלכם לכבוד החג המתקרב מתנה לשנה החדשה. אם אתם מעוניינים במתנה יצירתית, אך גם יפה, כזו שהעובדים שלכם יוכלו להנות ממנה זמן רב, אין מתנה טובה יותר מצמחים. לא כל צמח מתאים כמתנה, כגון צמחים שיש לטפל בהם בעדינות או שהם זקוקים להשקיה מרובה, לא יתאימו למתנה. הצמח צריך להיות מושלם למתנה, כלומר נח לגידול, ולא דורש טיפול תכוף, אז אחד מהצמחים העונים להגדרה זו הם סוקולנטים

מאמר זה תפקידו להכיר לכם את הסוקולנטים, כדי לתת מתנה צמח לראש השנה, כלומר את הסוגים השונים, והיתרונות של כל אחד מסוגים אלו, על מנת שתבחרו את הצמח המתאים ביותר. 

הכירו את הסוגים השונים של הסוקולנטים: 

  • Crassula Brevifoliaסוג של צמח איכותי במיוחד, ומתאים במיוחד כמתנה מושלמת ליקרים שלכם, שכן לצמח הזה יש יתרונות רבים שהופכים אותו למתאים לכך: 

צמח זה הוא קל מאד לתחזוקה, מלא עלים, מגיע בצבעים ססגוניים, כמו צהוב, וכן אוהב לגדול בחוץ, שכן אוהב הרבה אור ושמש. 

ניתן לשים אותו הן מחוץ לבית, והן בפנים הבית, וכן מגיע באדניות מעוצבות, וארוז באריזת צלופן מיוחדת, השומרת על איכות הסביבה. 

  • Crassula Marneriana Minor

מדובר על סוג צמח ייחודי במיוחד, משום שהעלים שלו אינם ניתנים לניתוק, ונראים מחוברים אחד לשני בצורת עיגול או מרובע, אז מפני שהם נראים כמו שרשרת רבים מכנים אותם בשם זה. 

    • צמח זה צומח באביב ובקיץ, ובבית הוא אוהב אור מלא, ומחוץ לבית הוא יעדיף חצי צל. קצב הגידול של הצמח והשקיה רק שהאדמה יבשה, ולצמח זה ישנם יתרונות נוספים הוא קל לתחזוקה, ולגידול. הצמחים מגיעים בעציץ מיוחד מותאם לצמח כאשר הם מושרשים בתוכו. 
  • Callisia repens pink lady

צמח זה מכונה הגברת הורודה, בשל הצבע הוורוד של העלים, לעומת הצמחים האחרים הפורחים בעיקר בקיץ או באביב, העונות של צמח זה הוא דווקא בחורף ובסתיו. תנאי הגידול שלו הם בבית אור מלא מחוץ לבית אור מלא. קצב הגידול הוא איטי, והפריחה שלו לבנה, ובנוסף יתרון של הצמחים האלו שהם קלים לגידול ולתחזוקה. 

  • Euphorbia

לפרח זה קוראים חלבלוב, והוא נמצא בעיקר בבתי עלמין, וכן חשוב מאד לדעת כי מפני הנוזל שיש בעלים של הצמח הוא אינו מתאים לילדים ולתינוקות, ויש לדאוג להרחיקו מהם. התחזוקה של הצמח היא קלה מאד, וכן קל לגידול, אך חשוב מאוד למקם את הצמח בחוץ, במקום שיש בו חצי צל, ומחוץ לבית במקום שיש בו אור מלא, וכן הפרח מגיע בצבע אדום בוהק. 

יתרונות של מתנת ראש השנה לעובדים צמחים אלו: 

לצמחים יש מגוון רחב של יתרונות, שהופכים אותם למתנה המושלמת לראש השנה: 

  • קלים לתחזוקה – סוג הצמחים הזה אינו צריך השקיה מרובה הגידול שלו איטי וכך הוא מתאים גם לאלו שמפחדים כי לא יוכלו לטפל בצמח. 
  • מגיעים במגוון רחב של צבעים – הפרחים מגיעים במגוון רחב של צבעים והופכים את המתנות לחגיגיות מאד. 
  • קלים לגידול – הצמחים מגיעים כאשר הם כבר מוכנים לשתילה והם כבר מושרשים בתוך עציץ . 
  • מדובר בעציץ מעוצב – המתנה מגיעה בעציץ מעוצב ויוקרתי וכן ניתן גם להוסיף את שם המותג. 

סאנשיין הוקם באהבה, עבור אנשים שאוהבים סוקולנטים, מתרגשים מהאסתטיקה הווירטואוזית שלהם, נהנים לגדל אותם, להעניק אותם, לצלם, לשתף וליהנות מצמח שיש בו כל כך הרבה אופי ויופי. בסאנשיין מאות זנים של סוקולנטים, במגוון רחב של צורות וצבעים, אז אתם מוזמנים להידבק באהבה ולהעניק את הצמחים למתנות לעובדים לראש השנה , שיחזיקו להם לאורך זמן ויפארו את ביתם.

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

מדריך טיפול בבונסאי
מדריך טיפול בבונסאי
טיפול בעץ בונסאי דורש תשומת לב לפרטים ומחויבות לצרכיו הייחודיים. טיפול נכון יעזור לבונסאי שלכם לשגשג ולשמור על המראה ...
המשך קריאה
מתנות לעובדים, למשרד
מתנות לעובדים, למשרד
למה חשוב לשמור על סביבה ירוקה במשרד ? לגידול צמחים במשרד יש מספר יתרונות, החל מבריאות גופנית משופרת ועד לשיפור הרווח...
המשך קריאה
מתנות קטנות לעובדים הזדמנות גדולה לתשומת לב
מתנות קטנות לעובדים הזדמנות גדולה לתשומת לב
מה היתרונות בהענקת מתנות קטנות לעובדים להענקת מתנות קטנות לעובדים יכולים להיות מספר יתרונות, הן לעובדים והן לארגון. ...
המשך קריאה
{"statementLink":"","footerHtml":"","hideMobile":false,"hideTrigger":false,"disableBgProcess":false,"language":"en","position":"left","leadColor":"#000000","triggerColor":"#000000","triggerRadius":"50%","triggerPositionX":"left","triggerPositionY":"bottom","triggerIcon":"people","triggerSize":"medium","triggerOffsetX":20,"triggerOffsetY":20,"mobile":{"triggerSize":"medium","triggerPositionX":"left","triggerPositionY":"bottom","triggerOffsetX":10,"triggerOffsetY":10,"triggerRadius":"50%"}}