הזמנה

X
מתנות לעובדים, למשרד

מתנות לעובדים, למשרד

למה חשוב לשמור על סביבה ירוקה במשרד ?

לגידול צמחים במשרד יש מספר יתרונות, החל מבריאות גופנית משופרת ועד לשיפור הרווחה הנפשית וסביבת עבודה נעימה יותר.

איכות אוויר משופרת:

צמחים מסייעים בהסרת מזהמי אוויר בתוך המשרד כגון תרכובות אורגניות נדיפות (VOCs), שעלולות להיפלט מריהוט משרדי, אלקטרוניקה ומוצרי ניקוי. הם סופגים את הרעלים הללו ומשחררים חמצן, מה שמוביל לאוויר נקי ורענן יותר.

סוקולנט הסנסיווריה לדוגמא פולט בלילה חמצן בזמן שצמחים פולטים בלילה דו תחמוצת הפחמן מצב שמגביר את טיהור האויר בחלל.משפר את הפרודוקטיביות:

מחקרים הראו שנוכחות צמחים יכולה להגביר את הפרודוקטיביות והריכוז בקרב העובדים. צמחים יכולים להפחית מתח ועייפות, מה שמקל על העובדים להתמקד במשימות שלהם.

הפחתת מתח:

פעולת הטיפול בסוקולנטים אפילו בקטנה, יכולה להיות בעלת השפעה מרגיעה. המשיכה החזותית של צמחים והאלמנט הטבעי שהם מביאים לסביבת המשרד יכולים לעזור להפחית מתח וחרדה.

יצירתיות ופתרון בעיות:

כמה מחקרים מראים שצמחים יכולים לעורר יצירתיות ויכולות פתרון בעיות. הנוכחות של צמחייה ירוקה יכולה לעורר חשיבה חדשנית ולעודד עובדים לייצר רעיונות חדשים.

מצב רוח ורווחה טובים יותר:

צמחים יכולים לתרום למרחב עבודה נעים ומזמין יותר. הנוכחות שלהם יכולה להעלות את מצב הרוח ואת הרווחה הכללית, ליצור אווירה חיובית יותר במשרד.

לחות מוגברת:

צמחים משחררים לחות באמצעות תהליך הנקרא טרנספירציה, שיכול לעזור להגביר את רמות הלחות במשרד. זה יכול להיות מועיל במיוחד בסביבות פנים יבשות, לשפר את הנוחות ולהפחית בעיות כמו עור יבש ועיניים מגורות.

הפחתת רעש:

זנים של צמחים גדולים יותר עם עלווה צפופה יכולים לעזור לספוג ולפזר צליל, מה שיכול להיות שימושי במיוחד בחללי משרדים פתוחים שבהם רמות הרעש עשויות להדאיג.

מראה מעוצב

צמחים מוסיפים ערך אסתטי למשרד, מה שהופך אותו ליותר מושך מבחינה ויזואלית. הם יכולים לשפר את העיצוב והאווירה הכללית, ולגרום לחלל העבודה להרגיש פחות סטרילי ויותר מזמין.

מיתוג ותדמית:

שילוב סוקולנטים במשרד יכול לשקף מחויבות לקיימות וסביבת עבודה בריאה, שיכולה להיות קשורה באופן חיובי לתדמית המותג של החברה.

מתנות לראש השנה לעובדים או עציץ ממותג או סוקולנט הם חלק מהפתרונות הירוקים.

ניתן לשלב סוקולנטים למשרד במארזי מתנה או מתנות לעובדים וכך החברה מרוויחה פעמיים.

אז זה לא משנה אם אתם חובבבי הליכה בפארק או אלופים בטיולי טבע, מרחבים של ירוק צומח משפיעים על הגוף והנפש, מטעינים אותנו באנרגיה ורוגע.

מתנות לעובדים למשרד

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

איך לגדל סוקולנטים בכלי ללא חור ניקוז - המדריך המלא
איך לגדל סוקולנטים בכלי ללא חור ניקוז - המדריך המלא
גידול סוקולנטים בכלי ללא ניקוז: יש המון דעות קדומות בנוגע לגידול סוקולנטים,אחת מהן היא שאי אפשר לגדל סוקולנט בכלי ללא...
המשך קריאה
מדריך טיפול בבונסאי
מדריך טיפול בבונסאי
טיפול בעץ בונסאי דורש תשומת לב לפרטים ומחויבות לצרכיו הייחודיים. טיפול נכון יעזור לבונסאי שלכם לשגשג ולשמור על המראה ...
המשך קריאה
מתנות קטנות לעובדים הזדמנות גדולה לתשומת לב
מתנות קטנות לעובדים הזדמנות גדולה לתשומת לב
מה היתרונות בהענקת מתנות קטנות לעובדים להענקת מתנות קטנות לעובדים יכולים להיות מספר יתרונות, הן לעובדים והן לארגון. ...
המשך קריאה