הזמנה

X
Sunshine  - מתנות מלאות בסטייל

Sunshine - מתנות מלאות בסטייל

כשחושבים על מתנה שתחמם את הלב בדרך כלל חושבים על זר פרחים. הפרחים נותנים תחושה טובה ומוסיפים יופי וצבע לבית. כאשר חושבים על עיצוב הבית ועל אקססוריז שיכניסו בו חיים ישר חושבים על עציץ ירוק מלבב או זר פרחים שובה לב. אז אם אתם מחפשים מתנות לאורחים מלאות בסטייל עם ערך מוסף אתם חייבים להכיר את הסוקולנטים.

מה זה סוקולנטים?

הסוקולנטים הם עציצים הקטנים, בעלי עלים וגבעולים בשרניים. הם מגיעים בצבעים שונים והמראה הייחודי שלהם מאפשר לשלב אותם על שולחנות, שידות וספריות. יש להם מראה בשרני ועסיסי ומכאן נגזר גם שמם - סוקולנט - פירושו עסיס בשפה הלטינית. העסיסיות של הפרח נובעת מכמות המים שהוא צורך. הפרח מסוגל לאגור כמויות גדולות של מים ובשל כך באפשרותו לשרוד בתנאי מדבר צחיח ללא מים זמינים.

מארזי מתנה

את פרח הסוקולנט ניתן לעצב בצורות שונות כדי ליצור מארזי מתנה מרשימים במיוחד.

זר סוקולנטים- זר מרשים הבנוי ממספר פרחי סוקולנט מעוצבים, ניתן להציבו בתוך אגרטל בסגנון רטרו, אגרטל משפך או ואזה מעוצבת. 

מארז מעוצב- סוקולנט בסגנון בוהו שיק המונח בתוך קן מקרמה בעבודת יד, בשילוב דיפיוזר יוצר מארז מושקע ומרשים.

מארז קרטון – סוקולנטים בסגנונות שונים הארוזים בקופסא ונשלחים למי שאוהבים. על המארז מוטבעת ברכה לשנה טובה, אהבה או מילת תודה. 

סוקולנט בתוך ריבוע בטון- מתאים למתנה, לקישוט משרד או בית חדש. הסוקולנטים מגיעים בתוך 2 ריבועי בטון בגדלים שונים בשילוב נר דקורטיבי המאפשר לשלב סטייל ואווירה.

סטייל לבית

כשמבצעים הום סטיילינג לוקחים בחשבון פינות דקורטיביות שונות. לדוגמא, מדפים, שידות, ארונית פתוחה, שולחן עבודה או שולחן סלון, פינת נוי במטבח, אדן החלון ועוד. בכל פינה ניתן להכניס צבע ועיצוב באמצעות אקססוריז לבית. פרחי הסוקולנטים מאפשרים לעצב את הבית בצורה מותאמת ולהכניס צבע ירוק. לדוגמא, לבית בסגנון כפרי יתאים סוקולנט בתוך קופסת עץ, לבית מודרני אורבני יתאימו סוקולנטים בתוך ארגטלי בטון ולבית בסגנון בוהו ניתן להוסיף שיק באמצעות סוקולנטים בתוך קן מקרמה. 

אם אתם מעוניינים בעיצוב אישי תוכלו להניח את הסוקולנטים בכל אגרטל שתבחרו. בנוסף תוכלו לשלב באדמת העציץ חלוקי נחל או אבני נוי ייחודיים. רק חשוב לדאוג לניקוז נוזלים כדי למנוע ריקבון.

היתרונות של סוקולנטים על שאר הפרחים

הסוקולנטים על זניהם השונים גדלים בתנאי מדבר. לכן, הם אינם דורשים השקיה מרובה וטיפול צמוד כדוגמת גיזום או דישון. הם גם לא דורשים אור שמש קבוע. מעט אור בחלק משעות היממה מספיקים להם. 

אז אם גם אתם מעוניינים לת מתנה מרשימה או להוסיף צבע לחלל ללא מאמץ ותחזוקה מיוחדת, תוכלו להזמין סוקולנטים איכותיים ב sunshine. הסוקולנטים מוגשים בצורה ייחודית, במבחר צבעים צורות וטקסטורות. שילובי המארזים הדקורטיביים והאריזה המושקעת יבטיחו לכם אקססורי בסטייל מושקע.