הזמנה

X
להרגיש חשובים באמת - אילו מתנות לעובדים משיגות את המטרה?

להרגיש חשובים באמת - אילו מתנות לעובדים משיגות את המטרה?

כיום, כל החברות, הארגונים והעסקים מודעים לחשיבות הגבוהה של רווחת העובדים ושמירת שביעות רצונם לאורך זמן – חברות וארגונים אשר לא ישימו דגש על הנושא הזה, עלולות למצוא עצמן מתמודדות עם עזיבת עובדים ו"בריחת מוחות". אחת הדרכים המרכזיות שבאמצעותן ניתן להראות לעובדים אכפתיות, הערכה ולהעניק להם את תשומת הלב לה הם זקוקים, היא במתן מתנות לעובדים. 

יש לא מעט סיבות בגינן ניתן ורצוי להעניק מתנות לעובדים ובין היתר: חגים, ימי הולדת, אירועים מיוחדים בחייהם של העובדים וניתן גם לחלק מתנות ללא סיבה מיוחדת – העובדה שהם מבצעים את עבודתם בצורה טובה ושומרים על לויאליות לחברה, מהווה בהחלט סיבה מספקת לפנק אותם במתנות בכל תקופת זמן מסוימת.

בחירת המתנות המתאימות

כל מי שמחפש אחר מתנות לעובדים, עתיד לגלות אין ספור אפשרויות, כאשר ישנם מספר פרמטרים מרכזיים אשר בכוחם לסייע בביצוע הבחירה:  • סיבת החלוקה – מהי הסיבה בגינה מעוניינים להעניק מתנה – חג מסוים, יום הולדת וכיוצא בזה.. כאשר, ניתן להתאים את המתנה לאותה הסיבה – לדוגמא, אם מדובר במתנות לעובדים לכבוד הפסח, ניתן לבחור במתנה הקשורה במישרין או בעקיפין לחג.
  • גובה התקציב המיועד למטרה – טווח המחירים של מתנות לעובדים הינו רחב ולמעשה, יכול להתחיל בשקלים בודדים למתנה ולהגיע גם למאות ואפילו לאלפי שקלים.
    לכן, חשוב לחשב תחילה את גובה התקציב אשר יוקצה למטרה – כאשר יש לקחת בחשבון את כמות המתנות הנדרשות.
  • עבור מי המתנה מיועדת – האם מדובר במתנות לכלל העובדים, במתנות למנהלים, במתנות ליום האישה וכיוצא בזה.. חשוב להתאים את המתנות למקבליהם ולדאוג שהן יהיו שימושיות בעבורם.
  • מיתוג (כן או לא?) – מעסיקים רבים יעדיפו לחלק מתנות ממותגות, על מנת לחזק את הלויאליות למותג אצל העובדים. מהסיבה הזאת, מי שנושא זה חשוב עבורו, כדאי שיקפיד לבחור במתנה שניתן למתג אותה. 

כמובן, שיש עוד שורה ארוכה של פרמטרים אשר יכולים להשפיע על הבחירה. הבנת מלוא הדרישות והצרכים מאותן המתנות יכולה ללא כל ספק לסייע בבחירת המתנות האופטימאליות.

החשיבות של מקוריות ויצירתיות

אז זה אומנם נכון שיש מתנות לעובדים אשר נחשבות לפופולאריות כמו: מגבות, מארזי ממתקים, יינות ועוד.. ולמרות שכבודן של מתנות אלו במקומן מונח, מומלץ למעסיקים להקפיד על יצירתיות – לפחות בחלק מהמתנות, על מנת להוסיף גם את אלמנט ההפתעה והחשיבה מחוץ לקופסא – מה שיכול להגביר אצל העובדים את תחושת אסירות התודה.
כיום ניתן למצוא לא מעט גאדג'טים ומתנות מיוחדות ומקוריות, שהן גם שימושיות.
דרך נוספת להביע יצירתיות, היא לתת לעובדים לבחור בשיטת הצבעה בין מספר מתנות אופציונאליות – כך שהם גם ירגישו שותפים לתהליך בחירת המתנה.
כאמור, יש עוד לא מעט דרכים אופציונאליות לגילויי יצירתיות ומקוריות בכל מה שקשור לנושא של מתנות לעובדים ומומלץ ליישם דרכים שכאלו. 


סאנשיין - עולם הסוקולנטים

חברת סאנשיין, מספקת מתנות לכל אירוע ולכל מטרה, בנוסף למתנות לעובדים שישמחו וירגשו. מוזמנים להסתכל באתר שלנו ולבחור את המתנה שתשמח את העובדים שלכם. אנחנו כאן לתת שירות מכל הלב ולעזור בבחירה המדויקת לצרכים שלכם.

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

על הסוגים השונים של הסוקולנטים
על הסוגים השונים של הסוקולנטים
בוודאי אתם מעוניינים להעניק לעובדים שלכם לכבוד החג המתקרב מתנה לשנה החדשה. אם אתם מעוניינים במתנה יצירתית, אך גם יפה,...
המשך קריאה
המדריך לטיפול בסוקולנטים
המדריך לטיפול בסוקולנטים
בטח הבחנתם פה ושם בעציצים הקטנים, בעלי עלים וגבעולים בשרניים שמקשטים שולחנות, שידות וספריות. אלו הם הסוקולנטים, השם ...
המשך קריאה
גידול סוקולנטים במשרד -סוקולנטים במשרד כלי ללא ניקוז
גידול סוקולנטים במשרד -סוקולנטים במשרד כלי ללא ניקוז
גידול סוקולנטים / קקטוסים בכלי ללא ניקוז יש המון דעות קדומות בנוגע לגידול סוקולנטים וקקטוסים, אחת ...
המשך קריאה
{"statementLink":"","footerHtml":"","hideMobile":false,"hideTrigger":false,"disableBgProcess":false,"language":"en","position":"left","leadColor":"#000000","triggerColor":"#000000","triggerRadius":"50%","triggerPositionX":"left","triggerPositionY":"bottom","triggerIcon":"people","triggerSize":"medium","triggerOffsetX":20,"triggerOffsetY":20,"mobile":{"triggerSize":"medium","triggerPositionX":"left","triggerPositionY":"bottom","triggerOffsetX":10,"triggerOffsetY":10,"triggerRadius":"50%"}}