הזמנה

X
סוקולנט - אקססוריז מושלם לגינה ולבית

סוקולנט - אקססוריז מושלם לגינה ולבית

כשאנחנו מעניקים למישהו מתנה, או, לחלופין, קונים לעצמנו משהו יפה לקשט את הבית, נרצה משהו מיוחד, משהו שלא רואים בכל מקום, משהו שהוא אינו בנאלי, שגרתי או נדוש. בדומה למתנות שאנחנו קונים לאחרים, גם אותן מתנות קטנות ומשמחות שאותן אנחנו קונים עבור עצמנו, עלולות להימאס, ועד מהרה, למצוא את עצמן נדחקות לפינה נסתרת בארון או מושלכות, כלאחר כבוד, לפח האשפה. לעומתם, צמחים בכלל, וסוקולנטים במיוחד, יוצרים מתנה מופלאה שאינה מעייפת את העין, אינה תופסת מקום רב, ואפילו משתנה, מתפתחת וצומחת לאורך הזמן. מחפשים מתנה יוצאת דופן? מחפשים את המתנה שתצליח להוציא את ה-WOWWW מכל מי שמקבל אותה? אתם ב-ד-י-ו-ק בדרך הנכונה לשם עכשיו!

סוקולנטים - איזה יופי של אקססוריז לבית!

על אף שלסוקולנטים, כמשפחה, ישנם מאפיינים ייחודיים למדי, כאשר מתייחסים אליהם כאל אקססוריז לבית, כאל חפצי נוי, ישנם מספר סוגי סוקולנטים בולטים בהתאמתם. לדוגמה, הסוקולנטים שאינם זקוקים לאור רב כדי להתקיים (סוקולנטים מהזנים הללו מושלמים לחללים שאליהם לא מגיע אור השמש), סוקולנטים קטנטנים (המאפשרים יצירת מיקס-סוקולנטים מכמה זנים בעציץ משותף אחד), זני סוקולנטים המשמשים לטיהור טבעי של חלל החדר שבו הם מוצבים, ועוד כהנה וכהנה סוגים, שכל אחד מהם, לא רק יפה ומרשים בנוכחותו, אלא גם ניחן בייחוד כלשהו, ולכן, הוא מתאים להיות אקססוריז לבית.משלוח סוקולנטים - למה שלא תקנו אותם כמתנה למי שאתם אוהבים?

תכונה ידועה נוספת של הסוקולנטים היא עמידותם הרבה, ולכן, גם מי, שברגיל, אינו מצליח להסתדר עם האחריות שבגידול צמחים אחרים (כן, אנחנו יודעים, קשה לזכור את כל ההוראות שנלוות לגידול צמח, לא כל שכן לגידולם של מספר צמחים...), יוכל ליהנות מגידול סוקולנטים. לכן, אם אתם מכירים אדם כזה, שאין לו "אגודלים ירוקים" משלוח סוקולנטים כמתנה, עשוי ליצור אצלו חוויה מתקנת ולבסס, מחדש, את אמונו בעצמו וביכולות הגינון שלו. שלא לדבר על כל, כי משלוח סוקולנטים באמצעות האתר שלנו מאפשר לכם לבחור מתנה מהממת למי שתרצו, מבלי שתצטרכו לצאת מהבית (עוד יתרון משמעותי בזמן הקורונה, לא?).

Sun-Shine - לא על הסוקולנט לבדו...

Sun-Shine הוקמה עבור אנשים כמונו  שאוהבים סוקולנטים, מתרגשים מהאסתטיקה הווירטואוזית שלהם, נהנים לגדל אותם, להעניק אותם, לצלם, לשתף וליהנות מצמח שיש בו כל כך הרבה אופי ויופי. כל אחד מהסוקולנטים, כמו גם כל אחד מסוגי הסוקולנטים שהחברה מוכרת, נבחר בקפידה, מתוך המחשבה ליצור מתנה שמשמחת את המקבל ואת הנותן אותה, כאחד. את הסוקולנטים המרהיבים, אנו משלבים  בעציצים מחומרי גלם שונים, בצבעים ובצורות שונות, על מנת להפוך את המתנה לאישית ולקולעת לטעם המקבל ככל האפשר.

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

מתנות קטנות לעובדים הזדמנות גדולה לתשומת לב
מתנות קטנות לעובדים הזדמנות גדולה לתשומת לב
מה היתרונות בהענקת מתנות קטנות לעובדים להענקת מתנות קטנות לעובדים יכולים להיות מספר יתרונות, הן לעובדים והן לארגון. ...
המשך קריאה
איך לגדל קקטוסים בגינה? המדריך המלא
איך לגדל קקטוסים בגינה? המדריך המלא
רבים הם האנשים שבוחרים להציב קקטוסים בפתח הבית בתור סמל של איתנות עוצמה והגנה. גידול של קקטוסים בבית או בגינה...
המשך קריאה
סוקולנטים - ניפוץ מיתוסים מרכזיים
סוקולנטים - ניפוץ מיתוסים מרכזיים
ניפוץ מיתוס ראשון: גידול סוקולנטים /קקטוסים בכלי ללא ניקוז יש המון דעות קדומות בנוגע לגידול סוק...
המשך קריאה
{"statementLink":"","footerHtml":"","hideMobile":false,"hideTrigger":false,"disableBgProcess":false,"language":"en","position":"left","leadColor":"#000000","triggerColor":"#000000","triggerRadius":"50%","triggerPositionX":"left","triggerPositionY":"bottom","triggerIcon":"people","triggerSize":"medium","triggerOffsetX":20,"triggerOffsetY":20,"mobile":{"triggerSize":"medium","triggerPositionX":"left","triggerPositionY":"bottom","triggerOffsetX":10,"triggerOffsetY":10,"triggerRadius":"50%"}}