הזמנה

X
סוקולנט - אקססוריז מושלם לגינה ולבית

סוקולנט - אקססוריז מושלם לגינה ולבית

כשאנחנו מעניקים למישהו מתנה, או, לחלופין, קונים לעצמנו משהו יפה לקשט את הבית, נרצה משהו מיוחד, משהו שלא רואים בכל מקום, משהו שהוא אינו בנאלי, שגרתי או נדוש. בדומה למתנות שאנחנו קונים לאחרים, גם אותן מתנות קטנות ומשמחות שאותן אנחנו קונים עבור עצמנו, עלולות להימאס, ועד מהרה, למצוא את עצמן נדחקות לפינה נסתרת בארון או מושלכות, כלאחר כבוד, לפח האשפה. לעומתם, צמחים בכלל, וסוקולנטים במיוחד, יוצרים מתנה מופלאה שאינה מעייפת את העין, אינה תופסת מקום רב, ואפילו משתנה, מתפתחת וצומחת לאורך הזמן. מחפשים מתנה יוצאת דופן? מחפשים את המתנה שתצליח להוציא את ה-WOWWW מכל מי שמקבל אותה? אתם ב-ד-י-ו-ק בדרך הנכונה לשם עכשיו!

סוקולנטים - איזה יופי של אקססוריז לבית!

על אף שלסוקולנטים, כמשפחה, ישנם מאפיינים ייחודיים למדי, כאשר מתייחסים אליהם כאל אקססוריז לבית, כאל חפצי נוי, ישנם מספר סוגי סוקולנטים בולטים בהתאמתם. לדוגמה, הסוקולנטים שאינם זקוקים לאור רב כדי להתקיים (סוקולנטים מהזנים הללו מושלמים לחללים שאליהם לא מגיע אור השמש), סוקולנטים קטנטנים (המאפשרים יצירת מיקס-סוקולנטים מכמה זנים בעציץ משותף אחד), זני סוקולנטים המשמשים לטיהור טבעי של חלל החדר שבו הם מוצבים, ועוד כהנה וכהנה סוגים, שכל אחד מהם, לא רק יפה ומרשים בנוכחותו, אלא גם ניחן בייחוד כלשהו, ולכן, הוא מתאים להיות אקססוריז לבית.משלוח סוקולנטים - למה שלא תקנו אותם כמתנה למי שאתם אוהבים?

תכונה ידועה נוספת של הסוקולנטים היא עמידותם הרבה, ולכן, גם מי, שברגיל, אינו מצליח להסתדר עם האחריות שבגידול צמחים אחרים (כן, אנחנו יודעים, קשה לזכור את כל ההוראות שנלוות לגידול צמח, לא כל שכן לגידולם של מספר צמחים...), יוכל ליהנות מגידול סוקולנטים. לכן, אם אתם מכירים אדם כזה, שאין לו "אגודלים ירוקים" משלוח סוקולנטים כמתנה, עשוי ליצור אצלו חוויה מתקנת ולבסס, מחדש, את אמונו בעצמו וביכולות הגינון שלו. שלא לדבר על כל, כי משלוח סוקולנטים באמצעות האתר שלנו מאפשר לכם לבחור מתנה מהממת למי שתרצו, מבלי שתצטרכו לצאת מהבית (עוד יתרון משמעותי בזמן הקורונה, לא?).

Sun-Shine - לא על הסוקולנט לבדו...

Sun-Shine הוקמה עבור אנשים כמונו  שאוהבים סוקולנטים, מתרגשים מהאסתטיקה הווירטואוזית שלהם, נהנים לגדל אותם, להעניק אותם, לצלם, לשתף וליהנות מצמח שיש בו כל כך הרבה אופי ויופי. כל אחד מהסוקולנטים, כמו גם כל אחד מסוגי הסוקולנטים שהחברה מוכרת, נבחר בקפידה, מתוך המחשבה ליצור מתנה שמשמחת את המקבל ואת הנותן אותה, כאחד. את הסוקולנטים המרהיבים, אנו משלבים  בעציצים מחומרי גלם שונים, בצבעים ובצורות שונות, על מנת להפוך את המתנה לאישית ולקולעת לטעם המקבל ככל האפשר.

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

המדריך לטיפול בסוקולנטים
המדריך לטיפול בסוקולנטים
בטח הבחנתם פה ושם בעציצים הקטנים, בעלי עלים וגבעולים בשרניים שמקשטים שולחנות, שידות וספריות. אלו הם הסוקולנטים, השם ...
המשך קריאה
גידול סוקולנטים במשרד -סוקולנטים במשרד כלי ללא ניקוז
גידול סוקולנטים במשרד -סוקולנטים במשרד כלי ללא ניקוז
גידול סוקולנטים / קקטוסים בכלי ללא ניקוז יש המון דעות קדומות בנוגע לגידול סוקולנטים וקקטוסים, אחת ...
המשך קריאה
סוקולנטים אוהבים קיץ?
סוקולנטים אוהבים קיץ?
כולם מכירים את הסטיגמה השגויה של פעם, שסוקולנטים אוהבים קיץ, וכמו הדובים, הם בתרדמת בחורף😅 אז לא רק שהיא שגויה, היא ב...
המשך קריאה