הזמנה

X
מתנות לט"ו בשבט - מתנות ברוח החג

מתנות לט"ו בשבט - מתנות ברוח החג

ט"ו בשבט הינו חג אהוב ברחבי מדינת ישראל, שכן בלוח השנה העברי החג מכונה כחג לאילנות. במהלך חג הט"ו בשבט נהוג לערוך מגוון פעילויות שונות המתקשרות באופן ישיר לטבע ולעצים שכן ביניהם נטיעת עצים חדשים, עריכת סדר ליל ט"ו בשבט, ביצוע תהלוכות, אכילה של שבעת המינים בליווי מצוות החג השונות וכן הלאה וכן הלאה. אפשר לומר באופן חד משמעי כי קיים מבחר מגוון רחב של רעיונות אפשריים למתנות עבור העובדים בחג הט"ו בשבט, שכן ביניהם מארזים עם פירות יבשים, עציצים, קקטוסים וכדומה. במאמר הבא ריכזנו עבורכם מספר רעיונות מעולים למתנות לחג הט"ו בשבט:

מתנות לט"ו בשבט - מזוודות מפנקות במילוי לבחירתכם

לכבוד חג הט"ו בשבט מומלץ כי תפתיעו עם כלל העובדים במתנה סמלית וצנועה עבור ציון החג. אחת האפשרויות המובילות בכל הנוגע להענקת מתנות לט"ו בשבט הינה להעניק לעובדים מזוודות מפנקות לקראת החג. את המזוודה תוכלו למלא במגוון מילויים שונים לבחירתכם, כאשר המילויים הנפוצים והמובילים ביותר המתקשרים באופן ישיר לחג הט"ו בשבט יהיו פירות יבשים, דברי מתיקה, אגוזים ואף ניתן לצרף למזוודה עם המילוי עציץ או לחילופין קקטוסים נחמדים באווירת החג. מדובר למעשה במתנה שימושית ביותר מאחר וניתן לבצע שימוש במזוודה גם לאחר אכילת הפירות היבשים והממותקים הנמצאים בה, ניתן לשטוף את המזוודה ולאחר מכן להשתמש בה עבור אחסון לתכשיטים, אחסון לחליטות תה או לחילופים כסף קטן וכדומה. מוטב כי תדעו כי אתם יכולים לבצע הדפסה של תמונה מסוימת על גבי מכסה המזוודה, תוכלו לבצע כיתוב אישי או לחילופין מיתוג של הארגון שלכם. 

מגוון צנצנות זכוכית מהודרות במגוון גדלים - מתנה ייחודית לטו' בשבט

צנצנת זכוכית עשוייה להוות מתנה נהדרת וייחודית עבור חג הט"ו בשבט. ניתן לומר כי קיים מגוון רחב של צנצנות שונות בגדלים ומידות שונים לבחירתם, את הצנצנת תוכלו למלא בכל אשר תחפצו, החל משוקולדים, ממתקים כאלו ואחרים, פירות יבשים וכן הלאה. שכן בדומה למזוודה המפנקת, תוכלו להדביק על גבי הצנצנת מגוון מדבקות שונות לבחירתכם, בין אם תרצו להדביק את לוגו החברה ובין אם תרצו להדביק ברכה אישית - נתון לבחירה האישית שלכם. כמו כן בנוסף, גם בצנצנת ניתן יהיה לבצע שימוש חוזר לאחר סיום תכולתה. אפשר לומר כי עובדי החברה יהיו יותר משמחים לקבל שי שכזה לקראת חג הט"ו בשבט, שכן אף ניתן יהיה לרכוש מספר יחידות נוספות עבור קהל הלקוחות שלכם, כך למעשה תוכלו למתג ולקדם את שם המותג שלכם, תוך יצירת חיבור ומחויבות בין הארגון שלכם אל בין קהל הלקוחות אשר יקבל צנצנת מתנה לחג הט"ו בשבט.